Trenddeyiz.com
Hakkımızda

Trenddeyiz.com, E-ticaret & E-İhracat & Kurumsal websiteleri hizmeti sağlayıcısıdır. Herhangi bir kodlama bilgisi bilmeden, profesyonel şekilde alanında dijitalleşmeni sağlar. Kolay yönetimi paneli, pazaryeri entegrasyonları, kargo entegrasyonları, ödeme entegrasyonları ve 50'den fazla entegrasyon ve 100'den fazla tema ile hizmet vermekteyiz. 
Hazır kurulu e - ticaret, e-ihracat, kurumsal websitelerimizin yanında e-ticaret & e-ihracat alanında faaliyet gösteren veya gösterecek firmaların danışmanlık hizmetlerini de vermekteyiz. 
Stok kartı hataları,entegrasyon hataları, kargo operasyon yönetimi, pazaryeri danışmanlıkları ile faaliyet göstermekteyiz. 
Bir şirketin dijital platformlarda var olması için gereken tüm altyapıya sahip olmakla beraber, danışmanlık & sistemlerde birebir danışmanlık ve yerinde hizmetlerimiz bulunmaktadır. 
Çeşitli platformlarda online video (udemy) hizmetleri ile birlikte 2022 senesinde bir çok firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız, sıfırdan girişim yapacak şirketlerde ise bir çok eğitim/danışmanlık/hizmet tarafımızca sağlanmaktadır.
"Trenddeyiz.com, bir operasyon şirketidir."